ÖDEME ve TESLİMAT

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Yöntemleri

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Garanti Bankası,İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Bank Asya hesaplarımızdan (YTL/USD/EURO) herhangi birisine yapabilirsiniz

2) Şirketimize gelerek peşin (YTL/USD/EURO) ödeme
Şirkemize gelerek satın almak istediğiniz ürün bedelini YTL/USD/EURO cinsinden, finans yetkililerimize ödeme yapabilirsiniz.

3) Şirketimize gelerek her türlü kredi kartlarınız ile
Şirketimize gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 2-9 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.Taksitlendirmelerde kampanya ve vade farkı uygulamaları için lütfen sitemizi ziyaret ediniz yada müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.

4) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada AKBANK,GARANTİ BANKASI, İŞ BANKASI ve YAPI KREDİ BANKASI ,BANK ASYA kredi kartınız ile online 2-9 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilmeyecek, sadece ilgili tutar bloke edilecektir. Ürününüz faturalanıp kargoya verildiği gün kredi kartınızdan çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınızdan ödeme talimatınız iptal edilecektir. Dolayısıyla bu süreç, mağazamızın müşterilerine geri para iadelerinin aynı gün yapılmasına olanak sağlamaktadır.

5) Her türlü kredi kartınıza Mail-Order yöntemi ile
Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, şirketimizde bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan direk elle numara girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan formun sizin tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Eğer Mail-Order yöntemiyle kredi kartınıza 2-9 ay taksitlendirme yaptırtmak istiyor iseniz, formda belirttiğiniz kredi kartınızda taksitli tutarların toplamı kadar limitiniz olması gerekmektedir. Aksi takdirde işleminiz gerçekleşmeyecektir. Ayrıca kredi kartınızın ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir.
6) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Üçel Dış Ticaret Ltd.Şti. üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

8) Teslimat

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünleri direk kendiniz teslim alabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 5 (BEŞ) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.İlgili Kargo firması bulunduğunuz adrese göre 1 ile 4 iş günü içerisinde siparişiniz adresinize teslim edecektir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için birim fiyatı 200.- YTL altındaki ürünlerde kargo masrafı MAL TESLİM ESNASINDA KARGO FİRMASINA alıcı tarafından ödenecektir.   200.- YTL üzeri*50 desi ve kg ye kadar* ürünlerde ise kargo bedeli SÜRAT KARGO ve MNG KARGO ile gönderim ile tarafımızdan karşılanacaktır.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye ve KKTC için geçerli olup, KKTC teslimat fiyatlandırması ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.
 
*According to the rules of VISA and MasterCard,your transaction is converted into TRL by the acquring bank using the İş Bankası USD-TRL buying rate,which may sometimes cause insignificant differences of less than one percent.
Acording to your bank's preferences,your credit card statement may show the orginal transaction amount in TRL.
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.